Kunstenacademie Diksmuide

Clemens non Papa


Uurrooster muziek

Schooljaar 2017 – 2018


Hoofdschool Diksmuide

Muziekinitiatie

muzisch bad/initiatielessen maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
MuBa 1A (6j)Astrid Sioen15-16
MuBa 1B (6j)Katherine Merlevede8.30-9.30
MuBa 2A (7j)Astrid Sioen14-15
MuBa 2B (7j)Katherine Merlevede9.30-10.30
MuBe A (8j-12j)Astrid Sioen16-17
MuBe B (8j-12j)Astrid Sioen17-18
piano 7j (muba 2)Fleur Hemelsoen8.30-9.30
piano 7j (muba 2)Fleur Hemelsoen10.30-12.30
viool groepsles suzuki vanaf 7jHarold Debusschere13-14

 Muziek lagere graad

AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
1A 8jSabine Leroy16.15-17.1515.30 -17
1B 8jYolanda Laureyssen12-1316.45-18.15
NIEUW!! wijkafdeling in Keiem!!
1K 8jYolanda Laureyssen16-17.1516-17.15
AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
2ASabine Leroy17.15-18.1517-18.30
2BYolanda Laureyssen17.30-18.4517.30-18.45
2CYolanda Laureyssen13 - 14.1515.30-16.45
3AHenk Lust16.15-17.1516.15-17.45
3B (1x/week)Henk Lust12.30 - 15
3CHenk Lust15 - 16.3015.30 - 16.30
4AHenk Lust17.15-18.4517.45-18.45
4BHenk Lust16.30-17.3016.30-18
volwassenen 1, 2 en 3Henk Lust18.45-21.15 (3)(2)18-20.3018.45-21.15 (1)
NIEUW! kinderkoor
(8j - 12j)
Christophe Deckers15.30-16.30

Instrumenten

instrumenten maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
accordeonSandra Mollin12-15/15.15-18.15
celloLiesemarie Beelaerts14.30-20
contrabasMichel Vangheluwe16.45-19.45
dwarsfluitTrui Allemeersch16.15-20.1511.30-15.3015.30-18.30
gitaarBram Vermeire11.30-14.3015.30-18.30
15-1819.30-20.30
Adelbert Vanneste16.15-20.1516-1815.30-19.30
19-20
hoboEva Debruyne18.15-21.15
hoornJohan Van Neste8.30-12.30
klarinetHilde Delva16.15-21.15
orgelSteven Verplancke16.30-17.30
pianoMarie-Claire Deleersnyder16-1916-1910.30-14.3015-1914.15-18.15
14.45-18.45
Fauve Vermeirsch16.15-21.1516-218.30-13.30
Fleur Hemelsoen9.30-10.30
12.30-13.30
saxofoonRik Vaneyghen16-199.30-12.30
20-21
Christophe Deckers18-2016.30-17.30
slagwerkAstrid Lecluyse16.15-18.1511.30-14.30
19.15-20.1515.30-17.30
trombone/tubaLuc Neirynck20.15-21.1518-19
20-21
trompetIgnace Vanderschaeghe13-1615.30-16.30
17.30-18.30
vioolHarold Debusschere16-2112-1316-2011.30-13.30 (Suzuki)
14-15
Sabine Leroy18.15-19.1518.30-19.30
20.15-21.15
zangAnnick De Lille16-20

Muziek middelbare graad

AMC (M.Gr.) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
jongerenEls Wolfcarius 1A17.15-18.15 1B - 9.30-10.30
jongerenEls Wolfcarius 2A & 3A18.15-19.15 2B & 3B - 10.30-11.30
jongerenEls Wolfcarius 2A & 3A19.15-20.15 2B & 3B - 11.30-12.30
volwassenenEls Wolfcarius20.15-21.15
AMT vervolgopleidingHenk Lust9.30 - 10.30

Samenspel en ensemble

M.Gr. & H.Gr. maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
accordeonsLuc Neirynck18.15-19.15
After School BandChristophe Deckers17.30-18.30
blazers Luc Neirynck 8.30-9.30
begeleidingspraktijk orgelSteven Verplancke17.30-18.30
dwarsfluitenLuc Neirynck 17.15-18.15
fluit, piano, gitaarLuc Neirynck 19.15-20.1517-18
gitarenAdelbert Vanneste18-19 (M.G.)
Bram Vermeire18.30 - 19.30 (MG, HG)
kopersLuc Neirynck19 -20 (HG)
piano'sLuc Neirynck10.30-11.30
piano'sSabine Leroy17-19
piano'sIgnace Vanderschaeghe16.30-17.30
piano'sChristophe Deckers18.30-19.30
Sax Minded PeopleRik Vaneyghen8.30-9.30
saxofoonsRik Vaneyghen19-20 (H.G.)
slagwerkAstrid Lecluyse18.15-19.15 (H.G.)14.30-15.30 (M.G.)
strijkorkestHarold Debusschere8.30-9.30
viool groepsles SuzukiHarold Debusschere9.30-11.30
volwassenenSabine Leroy19.15-20.15

Koor

koor maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Popkoor (12j tot 18j)Henk Lust10.30-11.30
Kamerkoor (jong. & volw.)Christophe Deckers20-21


Filiaal Jonkershove (Houthulst)

Muziek lagere graad

Muziek AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
1 HA 8jYolanda Laureyssen16.15-17.1514.45-16.15
1 HB 8jIlse Pieters16.30-17.3012.30-14
2 HAYolanda Laureyssen17.15-18.1516.15-17.45
2 HBIlse Pieters17.30-18.3014-15.30
3 HIlse Pieters16-1715.30-17
4HA14.15-15.4516.30-17.30
4HBIlse Pieters17-18.3017-18

Instrumenten

  maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
DwarsfluitTrui Allemeersch16-19
GitaarAdelbert Vanneste13-1708.30-9.30 (H1, 2)
10.30-11.30 (H1, 2)
13-14 (H3) / 14-15 (MG)
KlarinetHilde Delva8.30-11.30
KoperJohan Van Neste15-20
PianoFauve Vermeirsch12.30-13.30 (H3)
14.30-15.30 (H3)
15.45-19.45
Fleur Hemelsoen16.15-18.15
SaxofoonRik Vaneyghen12-16
SaxofoonChristophe Deckers16.45-17.45
SlagwerkAstrid Lecluyse18-208.30-10.30 (M1&2)
11.30-12.30 (M3, H1)
14-16 (H1, ..)
12.30-13.30
VioolSabine Leroy9.30-11.30

Samenspel en ensemble

  maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Samenspel gemengd M1Trui Allemeersch8.30-9.30
AMC 1Trui Allemeersch9.30-10.30
Samenspel gemengd M1, M2Trui Allemeersch10.30-11.30
Samenspel slagwerkAstrid Lecluyse10.30-11.30
AMC 2Trui Allemeersch11.30-12.30
Samenspel gemengd M2, M3, HGTrui Allemeersch13-14
AMC 3Trui Allemeersch14-15
instr. ens. gitaarAdelbert Vanneste9.30-10.30 (H1, 2)
Adelbert Vanneste11.30-12.30 (H2,3)
instr. ens. pianoFauve Vermeirsch13.30-14.30 (H3)
instr. ens. slagwerkAstrid Lecluyse13-14 (H1)