Kunstenacademie Diksmuide

Clemens non Papa


Uurrooster

Het uurrooster van Kadens wordt opgemaakt met het oog op een zo hoog mogelijk pedagogisch en praktisch comfort voor  leerlingen en ouders.
Zo kunnen er vakken van één studierichting en van verschillende studierichtingen vlot gecombineerd worden. De leerlingen die muziek en dans combineren worden zelfs onder begeleiding van de academie naar de dansschool gebracht.

Schooljaar 2017 – 2018


Hoofdschool Diksmuide

Muziekinitiatie

muzisch bad/initiatielessen maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
MuBa 1A (6j)Astrid Sioen15-16
MuBa 1B (6j)Katherine Merlevede8.30-9.30
MuBa 2A (7j)Astrid Sioen14-15
MuBa 2B (7j)Katherine Merlevede9.30-10.30
MuBe A (8j-12j)Astrid Sioen16-17
MuBe B (8j-12j)Astrid Sioen17-18
piano 7j (muba 2)Fleur Hemelsoen8.30-9.30
piano 7j (muba 2)Fleur Hemelsoen10.30-12.30
viool groepsles suzuki vanaf 7jHarold Debusschere13-14

Dans

dans maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
ballet 6j (1 u/week)Sandy Schaep9.45-10.45
ballet 7j (1 u/week)Sandy Schaep10.45-11.45
ballet + artistieke training 8j (2 u/week)12.30-13.3016.30-17.30
ballet + artistieke training 9j (2 u/week)16.45-17.4515.30-16.30

Muziek lagere graad AMV

AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
1A 8jSabine Leroy16.15-17.1515.30 -17
1B 8jYolanda Laureyssen12-1316.45-18.15
NIEUW!! wijkafdeling in Keiem!!
1K 8jYolanda Laureyssen16-17.1516-17.15

Woord lagere graad AVV (Dictie)

AVV (dictie) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
1 8jDominique Gal17.15-18.15
2 9jDominique Gal16.15-17.15
3 10jDominique Gal16.30-17.30
4 11jDominique Gal15.30-16.30

Muziek lagere graad AMV

AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
2ASabine Leroy17.15-18.1517-18.30
2BYolanda Laureyssen17.30-18.4517.30-18.45
2CYolanda Laureyssen13 - 14.1515.30-16.45
3AHenk Lust16.15-17.1516.15-17.45
3B (1x/week)Henk Lust12.30 - 15
3CHenk Lust15 - 16.3015.30 - 16.30
4AHenk Lust17.15-18.4517.45-18.45
4BHenk Lust16.30-17.3016.30-18
volwassenen 1, 2 en 3Henk Lust18.45-21.15 (3)(2)18-20.3018.45-21.15 (1)
NIEUW! kinderkoor
(8j - 12j)
Christophe Deckers15.30-16.30

Instrumenten

instrumenten maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
accordeonSandra Mollin12-15/15.15-18.15
celloLiesemarie Beelaerts14.30-20
contrabasMichel Vangheluwe16.45-19.45
dwarsfluitTrui Allemeersch16.15-20.1511.30-15.3015.30-18.30
gitaarBram Vermeire11.30-14.3015.30-18.30
15-1819.30-20.30
Adelbert Vanneste16.15-20.1516-1815.30-19.30
19-20
hoboEva Debruyne18.15-21.15
hoornJohan Van Neste8.30-12.30
klarinetHilde Delva16.15-21.15
orgelSteven Verplancke16.30-17.30
pianoMarie-Claire Deleersnyder16-1916-1910.30-14.3015-1914.15-18.15
14.45-18.45
Fauve Vermeirsch16.15-21.1516-218.30-13.30
Fleur Hemelsoen9.30-10.30
12.30-13.30
saxofoonRik Vaneyghen16-199.30-12.30
20-21
Christophe Deckers18-2016.30-17.30
slagwerkAstrid Lecluyse16.15-18.1511.30-14.30
19.15-20.1515.30-17.30
trombone/tubaLuc Neirynck20.15-21.1518-19
20-21
trompetIgnace Vanderschaeghe13-1615.30-16.30
17.30-18.30
vioolHarold Debusschere16-2112-1316-2011.30-13.30 (Suzuki)
14-15
Sabine Leroy18.15-19.1518.30-19.30
20.15-21.15
zangAnnick De Lille16-20

Muziek middelbare graad

AMC (M.Gr.) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
jongerenEls Wolfcarius 1A17.15-18.15 1B - 9.30-10.30
jongerenEls Wolfcarius 2A & 3A18.15-19.15 2B & 3B - 10.30-11.30
jongerenEls Wolfcarius 2A & 3A19.15-20.15 2B & 3B - 11.30-12.30
volwassenenEls Wolfcarius20.15-21.15
AMT vervolgopleidingHenk Lust9.30 - 10.30

Samenspel en ensemble

M.Gr. & H.Gr. maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
accordeonsLuc Neirynck18.15-19.15
After School BandChristophe Deckers17.30-18.30
blazers Luc Neirynck 8.30-9.30
begeleidingspraktijk orgelSteven Verplancke17.30-18.30
dwarsfluitenLuc Neirynck 17.15-18.15
fluit, piano, gitaarLuc Neirynck 19.15-20.1517-18
gitarenAdelbert Vanneste18-19 (M.G.)
Bram Vermeire18.30 - 19.30 (MG, HG)
kopersLuc Neirynck19 -20 (HG)
piano'sLuc Neirynck10.30-11.30
piano'sSabine Leroy17-19
piano'sIgnace Vanderschaeghe16.30-17.30
piano'sChristophe Deckers18.30-19.30
Sax Minded PeopleRik Vaneyghen8.30-9.30
saxofoonsRik Vaneyghen19-20 (H.G.)
slagwerkAstrid Lecluyse18.15-19.15 (H.G.)14.30-15.30 (M.G.)
strijkorkestHarold Debusschere8.30-9.30
viool groepsles SuzukiHarold Debusschere9.30-11.30
volwassenenSabine Leroy19.15-20.15

Koor

koor maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Popkoor (12j tot 18j)Henk Lust10.30-11.30
Kamerkoor (jong. & volw.)Christophe Deckers20-21

Woordkunst

woord (M.Gr.) & (H.Gr.)       
VoordrachtElke Parmentier17.15-18.1512.30-13.30
Drama A, B 1 & 2Elke Parmentier18.15-19.1513.30-14.30
VoordrachtElke Parmentier19.15-20.1514.30-15.30
VoordrachtDominique Gal18.15-21.1516.15-20.1512.30-17.3017.30-18.308.30-13.30
Elke Parmentier15.45-16.45
Drama C 1 & 2Elke Parmentier16.45-17.45
VoordrachtElke Parmentier17.45-18.45
ToneelFilip Debosschere12.30-15.30
17.15-18.1515.45-18.4517.30-18.30
Repertoirestudie (H.Gr.)Filip Debosschere18.15-19.1518.30-19.30
ToneelFilip Debosschere19.15-21.1519.30-20.30

Filiaal Jonkershove (Houthulst)

Muziek lagere graad

Muziek AMV (notenleer) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
1 HA 8jYolanda Laureyssen16.15-17.1514.45-16.15
1 HB 8jIlse Pieters16.30-17.3012.30-14
2 HAYolanda Laureyssen17.15-18.1516.15-17.45
2 HBIlse Pieters17.30-18.3014-15.30
3 HIlse Pieters16-1715.30-17
4HA14.15-15.4516.30-17.30
4HBIlse Pieters17-18.3017-18

Woord lagere graad AVV (Dictie)

Woord AVV (dictie) maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
graadsklas L1 tot L416.30-17.30
graadsklas L1 tot L4Elke Parmentier17.30-18.30

Instrumenten

  maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
DwarsfluitTrui Allemeersch16-19
GitaarAdelbert Vanneste13-1708.30-9.30 (H1, 2)
10.30-11.30 (H1, 2)
13-14 (H3) / 14-15 (MG)
KlarinetHilde Delva8.30-11.30
KoperJohan Van Neste15-20
PianoFauve Vermeirsch12.30-13.30 (H3)
14.30-15.30 (H3)
15.45-19.45
Fleur Hemelsoen16.15-18.15
SaxofoonRik Vaneyghen12-16
SaxofoonChristophe Deckers16.45-17.45
SlagwerkAstrid Lecluyse18-208.30-10.30 (M1&2)
11.30-12.30 (M3, H1)
14-16 (H1, ..)
12.30-13.30
VioolSabine Leroy9.30-11.30

AMC, Samenspel en ensemble

  maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdag
Samenspel gemengd M1Trui Allemeersch8.30-9.30
AMC 1Trui Allemeersch9.30-10.30
Samenspel gemengd M1, M2Trui Allemeersch10.30-11.30
Samenspel slagwerkAstrid Lecluyse10.30-11.30
AMC 2Trui Allemeersch11.30-12.30
Samenspel gemengd M2, M3, HGTrui Allemeersch13-14
AMC 3Trui Allemeersch14-15
instr. ens. gitaarAdelbert Vanneste9.30-10.30 (H1, 2)
Adelbert Vanneste11.30-12.30 (H2,3)
instr. ens. pianoFauve Vermeirsch13.30-14.30 (H3)
instr. ens. slagwerkAstrid Lecluyse13-14 (H1)